Showbizz Shqiptar, 1 Tetor 2022, 23:14

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u pajtuan Bora dhe Donaldi

XING

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u

Bora Zemani dhe Donald Veshaj treguan për herë të parë si janë pajtuar me njëri-tjetrin sonte në “Më lër të flas”.

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u

Donaldi tregoi se fillimisht i ka shkruar Semit që ta ndihmonte. Dyshja zbuluan në studio dhe mesazhet e para që kanë shkëmbyer.

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u

Donaldi: Me shumë telefonata ndaj Semit si fillim se më vinte zor t’i shkruaja Borës. Nuk dija se çfarë t’i shkruaja. I thoja Semit ti je oficeri im. E takova 4-5 herë Semin dhe më këshillonte deri sa më tha shkruaji vetë. Mesazhi i parë që i dërgova ishte “Dua të të shkruaj po nuk e di çfarë të them”.

Bora: Ti më kërkoje për të më takuar, unë të thoja nuk të takoj. Ti më thoje “më tako sa për të më dëgjuar, pastaj po deshe më helmo.”

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u

'Më tako, pastaj më helmo po deshe', dalin mesazhet, ja si u