Showbizz Shqiptar, 1 Prill 2023, 01:08

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave

XING

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave

Efi dhe Kiara krijuan miqësi gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, megjithatë duket se gjërat mes tyre ndryshuan pasi produksioni i shfaqi Kiarës një video ku Efi i jepte të drejtë Luizit për situatën e krijuar te lavamani. Kiara u shpreh se nuk priste të lexonte kaq shumë negativitet e sidomos nga Efi, fjalët e së cilës e prekën më shumë.

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave

Pasi Kiara doli nga shtëpia e Big Brother, u pa në studio duke komunikuar me Efin, por mesa duket vajzat ende nuk janë sqaruar. 

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave

E ftuar në “Më Lër të Flas”, Efi tregoi se nuk kanë mundur të flasin për atë moment, por po pret që Kiara të zgjedhë që të sqarohen.

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave

“Edhe tituj e portaleve janë sulmon, del kundër. Unë aty nuk sulmova njeri. Unë shpreha thjesht mendimin tim. Unë nuk e fajësoj si e mori ashtu siç iu paraqit. Jashtë nuk kemi pasur mundësi për t’u sqaruar. Po pres thjesht momentin që ajo të ketë dëshirë për të folur. Unë i thashë të merrte kohën e saj, mos takonte shumë njerëz, që të parandalonte stresin dhe ankthin për informacionet që do merrte. I dhashë këshilla që ajo të ishte më e qetë. Ne nuk kemi folur akoma dhe unë e kuptoj shumë mirë. Mua mu desh shumë kohë për të takuar shoqet e mija kështu që e kuptoj”, tha Efi

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave

Pas daljes nga BBV, Kiara nuk i flet Efit, ç'ndodhi mes dy vajzave