Showbizz Shqiptar, 31 Mars 2023, 17:02

Kiara shfaqet për herë të parë pas daljes nga BB dhe fansat kapin menjëherë detajin

XING

Kiara shfaqet për herë të parë pas daljes nga BB dhe fansat

Kiara doli një javë më parë nga Big Brother VIP, pas një nominimi kokë më kokë me Oltën. Pas daljes ish-banorja është treguar shumë aktive në Instagram duke postuar vazhdimisht foto e video nga momentet e saj me Luizin.

Kiara shfaqet për herë të parë pas daljes nga BB dhe fansat

Mirëpo sot pas një jave, Kiara ka postuar edhe veten e saj duke përshëndetur fansat.

Kiara shfaqet për herë të parë pas daljes nga BB dhe fansat

"Si ju kam o yje?", shkruan Kiara teksa fansat menjëherë kanë kapur një detaj, varësen me kryq që i ka dhuruar Luizi, të cilën ajo ende e mban në qafë.