Showbizz Shqiptar, 31 Mars 2023, 17:44

Jori del me bikini, Luizi e ngacmon, Kristi: Mos bëj sikur s'ke parë femër

XING

Jori del me bikini, Luizi e ngacmon, Kristi: Mos bëj sikur s'ke

Luizi është miqësuar shumë me Jorin dhe shpeshherë bëjnë batuta me njëri-tjetrin. Ditën e sotme modelja ka dalë me rrobabanjo për të marrë rreze dielli dhe Luizi e ka ngacmuar vazhdimisht. 

Jori del me bikini, Luizi e ngacmon, Kristi: Mos bëj sikur s'ke

Mirëpo sjellja e tij është kritikuar nga Kristi, i cili i ka kujtuar se është në një lidhje.

Jori del me bikini, Luizi e ngacmon, Kristi: Mos bëj sikur s'ke

Luizi: O Jor, na i more tana kamerat mikrofonat vëmendjen dronat. Kujdes, kujdes.

Jori: Hajdeni dhe ju merrni cik diell

Luizi: për ca me ardh ne me u duk ti dhe ma e bukur Me nejt afër teje unë dukem si..ku di unë.

Luizi: Po mirë moj a s’të vjen keq për ne që na u bën me u ndier keq? Sa morëm vesh që do me u zhvesh ti, u veshëm të tërë. Kujt je duke i thënë mos më shikoni? O Jor dëshiron ndonjë gjë për të pirë? Ca do ti?

Jori del me bikini, Luizi e ngacmon, Kristi: Mos bëj sikur s'ke

Kristi: O Luiz po nuk bën o burrë, mos bëj si i paparë

Luizi: Ca po bëj? Po shtyj kohën ca të bëj. A të merrem me ty?

Kristi: Po jo në këtë mënyrë

Luizi: Kam dy variante, me u marr me ty a me Jorin?

Kristi: Po je burrë në lidhje

Luizi: Ky s’është në terezi, unë s’jam tu shku tu u martu mor!

Jori del me bikini, Luizi e ngacmon, Kristi: Mos bëj sikur s'ke