Showbizz Shqiptar, 5 Dhjetor 2022, 21:53

Ish-konkurrenti i njohur i 'Përputhen' bëhet pjesë e 'Big Brother VIP Kosova'

XING

Ish-konkurrenti i njohur i 'Përputhen' bëhet pjesë e

"Big Brother VIP Kosova" ka filluar mbrëmjen e sotme në ekranin e "Klan Kosova" dhe tashmë kemi filluar të njihemi me banorët. Pas Getinjos, Ana Kabashit dhe Vivienit, një tjetër banor është bërë pjesë e shtëpisë së famshme.

Ish-konkurrenti i njohur i 'Përputhen' bëhet pjesë e

Bëhet fjalë për një personazh jo pak të njohur për publikun. Ai është Andi Artani, ish-konkurrent i emisionit të dashurisë "Përputhen".

Ish-konkurrenti i njohur i 'Përputhen' bëhet pjesë e

Andi deklaroi se është beqar dhe nuk do i thotë "jo" dashurisë nëse e gjen në "Big Brother".

Ish-konkurrenti i njohur i 'Përputhen' bëhet pjesë e