Showbizz Shqiptar, 5 Dhjetor 2022, 21:28

Fillon 'Big Brother VIP Kosova', reperi i njohur futet në shtëpi si banori i parë

XING

Fillon 'Big Brother VIP Kosova', reperi i njohur futet në

Mbrëmjen e sotme ka filluar "Big Brother VIP Kosova". Banori i parë që është futur brenda shtëpisë është reperi i njohur Getinjo. 

Fillon 'Big Brother VIP Kosova', reperi i njohur futet në

Ai u shpreh i lumtur për pjesëmarrjen e tij dhe filloi të eksploronte menjëherë shtëpinë. Banorët e tjerë nuk janë futur ende.

Fillon 'Big Brother VIP Kosova', reperi i njohur futet në

Kujtojmë se moderatorët e "Big Brother VIP Kosova" janë Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

Fillon 'Big Brother VIP Kosova', reperi i njohur futet në

Fillon 'Big Brother VIP Kosova', reperi i njohur futet në