Showbizz Shqiptar, 31 Mars 2023, 18:16

E mbajtën lidhjen të fshehtë prej vitesh, Liberta publikon videon e rrallë me Flori Mumajesin

XING

E mbajtën lidhjen të fshehtë prej vitesh, Liberta publikon videon

Prej vitesh Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu janë përfolur për një romancë. Ata e mbajtën të fshehtë për disa vite deri fundvitin e 2022-shit kur vendosën të dilnin hapur.

E mbajtën lidhjen të fshehtë prej vitesh, Liberta publikon videon

Ishte Flori ai që postoi në rrjetet sociale dhe konfirmoi lidhjen me moderatoren kosovare. Megjithatë çifti janë treguar hermetikë për lidhjen e tyre dhe fotot së bashku janë të rralla.

E mbajtën lidhjen të fshehtë prej vitesh, Liberta publikon videon

Së fundmi moderatorja postoi një video krah Florit ku duken të lumtur gjatë një darke.

“A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”, e pyeti një fans dhe menjëherë Liberta ua plotësoi dëshirën.

E mbajtën lidhjen të fshehtë prej vitesh, Liberta publikon videon