Nga Bota, 3 Dhjetor 2022, 11:29

David Beckham thyen rregullat dhe puth Kate Middleton

XING

David Beckham thyen rregullat dhe puth Kate Middleton

Princi dhe Princesha e Uellsit, William dhe Kate morën pjesë në ceremoninë e Çmimeve Earthshot 2022 të premten mbrëma. Çifti u fotografua të kapur për dore dhe të veshur shumë elegant.

David Beckham thyen rregullat dhe puth Kate Middleton

Pas çmimeve, Princi dhe Princesha e Uellsit biseduan me të pranishmit, mes tyre David Beckham. 

David Beckham thyen rregullat dhe puth Kate Middleton

Ky i fundit ka thyer protokollin dhe i ka dhënë një puthje në faqe princeshës Kate.

David Beckham thyen rregullat dhe puth Kate Middleton